Yleiskatsaus
määrittely
H320QN01 V0

H320QN01 V0 Perustiedot
| paneeli Malli | H320QN01 V0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | H320QN01 V.0 |
H320QN01 V0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 180 PPI |
| Kuvasuhde | 2:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 45.12×67.68 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
H320QN01 V0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Väri Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
H320QN01 V0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
